Fm19 – Asla Kaybetmeyeceğiz 3-4-1-2 Taktiği İndir

Yapımcının şimdiye kadar yaptığım en iyi Fm taktiği diyerek yücelttiği taktiği sizlerle paylaşıyoruz. Bu taktiği sezon başında uygulamanızı öneririz. Sağlam bir savunma, çok sayıda şut ile eğer ayaklarınız sağlamsa çok sayıda gol sunan, topa sahip oyun anlayışı benimsemiş harika bir taktik.

Maç kadrosuna değinecek olursak kalede libero kaleci, defans olarak 3 lü defans ve pasör stoperler, defans önünde 2 serbest defansif orta saha, kanatlarda kanat oyun kurucuları, forvet arkası ofansif orta saha forvette ise çift komple forvet işinizi görecektir.

Bu taktik dosyasını FM19’a nasıl yükleyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Fm19’a Taktik Nasıl Yüklenir?” rehberimize göz atmanız yeterlidir.
Yapımcı: Jethers 
Dosya Detayları:  ZIP / 44 KB
Fm19 – Asla Kaybetmeyeceğiz 3-4-1-2 Taktiği İndir İndir - modsup.com

Bunlarda Faydalı Olabilir :)

1 Yorum

  1. onurcan dedi ki:

    abicim fmf yüklenmiyor ne olur yani şu takik ekranı zaten 3 sayfa bişey açıp koysanız vallahi deliricem şunu dosyasını atana kadar 3 resim koyacaksınız alt tarafı

Yorumda link bulunduğu takdirde otomatik olarak engellenmektedir. O nedenle taktik vb. gönderileriniz için iletişim sayfasını kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir