FM19 – Catenaccio Taktiği İndir

İtalyan futbolunun dünya futboluna öğrettiği ve en düşük takımla bile şampiyonluğa oynatan mükemmel bir taktik. Ben bu taktiği Trabzonspor ile denedim ve ilk yıl 1 puan farkla şampiyon oldum. Mali durumun kötü olması nedeniyle Sosa, Burak, Onur gibi güçlü isimleri oyun başında satıp maaş açığını kapatmak adına bu taktiği denedim alt yapıdan ve bedelsiz transferlerle her maç en az 3-4 gol attım.

Ligin sonlarına doğru diğer takımlar bu taktiği kopyaladı. Bu nedenle ilk yıl için kullanabileceğiniz harika bir 4-2-3-1 taktiğidir.

Kadro bilgisine gelecek olursak, Kaleci (Savunma), Kanat Bek(Hücum),Pasör Stoper(Savunma), İki Yönlü Orta Saha ve Defansif Oyun Kurucu (Destek), Kanat Forvet (Destek), Ofansif Orta Saha(Hücum), Yaratıcı Forvet (Hücum) oyunculara ihtiyacımız var.

Catenaccio Taktiği Süper Lig Performansı
Taktikte Gol Krallığı
Abdulkadir Ömür Yılın genç oyuncusu Ödülünü aldı
Yusuf Yazıcı 19 Asist ile Yılın oyuncusu ve Asist Kralı

2. yıl bu taktik ile devam edebilirsiniz fakat diğer takımlar kopyaladığı için bu taktiği onlarda size üstünlük kuracaktır.

Taktikle aldığım sonuçlara değinecek olursak;

Bu taktik dosyasını FM19’a nasıl yükleyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Fm19’a Taktik Nasıl Yüklenir?” rehberimize göz atmanız yeterlidir.
Yapımcı: Jamir 
Dosya Detayları:  ZIP / 46 KB
FM19 – Catenaccio Taktiği İndir İndir - modsup.com

Bunlarda Faydalı Olabilir :)

Yorumda link bulunduğu takdirde otomatik olarak engellenmektedir. O nedenle taktik vb. gönderileriniz için iletişim sayfasını kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir