Fm19Taktik

FM19 – 2-6-2 Thiago Motta Taktiği

Bu taktik ile ne kadar kaliteli oyuncu olursa o kadar dereceli maç kazanabilirsiniz. Taktik Paris Saint-Germain takımı üzerinde denenmiştir.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

topa sahipken

Takım topa sahipken ve atağa kalktığında kısa paslaşma, koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, rakip ceza alanına paslaşarak gir, duran top kazanmaya çalış, daha yaratıcı oyna, sağ kanadı ve sol kanadı kullan, biraz düşük tempo, biraz dar oyna, sağ bek ve sol bek ileri çıksın direktifleri taktiğe uygulanır.

geçiş oyununda

Topu kaptırdığınızda yada topu kazandığınızda topu stoperlere ver, topu beklere yolla, topu hızlıca elden çıkar, kontraya kalk, kademeye dön direktifleri uygulanır.

top rakipteyken

Top rakipteyken savunmayı önde kur, baskı hattı önde, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, topa dal, daha sıkı markaj yap, ofsayt taktiği kullan bu direktifler ile rakibin gol atmasını engelleyeceksiniz.

Yapımcı: LuiggiBiazon 
Dosya Detayları:  ZIP / 45 KB
FM19 – 2-6-2 Thiago Motta Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı