Fm19Taktik

FM19 – 4-1-2-3 Atak Taktiği

Bu taktik ile düşük takımın güçlü takımı nasıl yendiğini göreceksiniz. 4-1-2-3 atak taktiği olup ve aynı zamanda 4-2-3-1 taktiği ile defans yapabilirsiniz. Ligin sonunda ise oyuncularınızın değeri artar. Bologna takımı ile test edildi.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

atak taktiği

Takım topa sahipken biraz daha kısa paslaşma, koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, rakip savunmanın üstüne git, rakip ceza alanına paslaşarak gir, duran top kazanmaya çalış, daha yaratıcı oyna, çok yüksek tempo, sağdan ve soldan içeri bindirilsin direktifleri uygulanır.

geçiş oyununda

Geçiş oyununda ayakla kısa oyna, topu stoperlere ver, topu hızlıca elden çıkar, kontraya kalk, karşı pres direktifleri maç kurtarır.

top rakipteyken

Top rakipteyken savunmayı önde kur, baskı hattı önde, şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, ofsayt taktiği kullan direktifleri taktiğe uygulanır.

Yapımcı: Bolotown 
Dosya Detayları:  ZIP / 44 KB
FM19 – 4-1-2-3 Atak Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı