Fm19Taktik

FM19 – 4-1-2-3 Tiki Taka Benfica Taktiği

Bu taktik tamamen takım oyunudur ve Benfica takımı ile test edilmiştir.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Benfica taktiği topa sahipken

Top sizdeyken rakibe top gösterme, koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, rakip savunmanın üstüne git, rakip ceza alanına paslaşarak gir, daha disiplinli oyna, biraz düşük tempo direktifleri uygulanır.

Benfica taktiği geçiş oyununda

Top rakibe geçtiğinde yada rakipten topu kaptığınızda ayakla kısa oyna, topu stoperlere ver, topu hızlıca elden çıkar, dağılımı koru, karşı pres direktifleri maç kurtarır.

Benfica taktiği top rakipteyken

Top rakipteyken dar alanda savunma yap, savunmayı çok önde kur, çok önde baskı hattı, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, ayakta savun, daha sıkı markaj yap, ofsayt taktiği kullan direktifleri taktiğe uygulanır.

Yapımcı: donnay 
Dosya Detayları:  ZIP / 45 KB
FM19 – 4-1-2-3 Tiki Taka Benfica Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı