Fm19Taktik

FM19 – 4-1-4-1 Ajax Atak Taktiği

Bu taktik için daha hızlı ve teknik becerileri yüksek oyunculara ihtiyacınız olacaktır. Bütün takımlarla çalışır ancak büyük kulüpler önerilir. Ajax takımı ile test edildi.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Ajax atak taktiği

Takım atak halindeyken kısa paslaşma, koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, rakip savunmanın üstüne git, rakip ceza alanına paslaşarak gir, duran top kazanmaya çalış, daha yaratıcı oyna, biraz düşük tempo, sağ bek ve sol bek ileri çıksın direktifleri uygulanır.

Ajax taktiği geçiş oyununda

Orta sahayı geçerken elle kısa oyna, topu beklere yolla, topu hızlıca elden çıkar, kontraya kalk, karşı pres direktifleri uygulanır.

Ajax taktiği top rakipteyken

Savunmada baskı hattu önde, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, savunmayı önde kur, topa dal, ofsayt taktiği kullan ve daha sıkı markaj ile rakip takımdan çok daha kolay top çalabileceksiniz.

Yapımcı: Mulen 
Dosya Detayları:  ZIP / 44 KB
FM19 – 4-1-4-1 Ajax Atak Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı