Fm19Taktik

FM19 – 4-1-4-1 Tam Kontrol Taktiği

Deplasman maçlarında oldukça iyi performans sağlayan ve kendi sahasında devleşen tam kontrol taktiğidir. West Bromwich takımı ile test edildi.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Tam kontrol atak taktiği

Top sizdeyken dikine paslaşma, defanstan kısa pasla çık, çizgiye inmeden orta yap, yerden orta yap, driplingi azalt, duran top kazanmaya çalış, geniş, çok yüksek tempo, sağ bek ve sol bek ileri çıksın direktifleri uygulanır.

Tam kontrol geçiş oyununda

Topu kaptığınızda yada topu kaptırdığınızda ayakla uzun oyna, topu kanattakilere yolla, topu hızlıca elden çıkar, dağılımı koru direktifleri uygulanır.

Tam kontrol top rakipteyken

Top rakipteyken geniş alanda savunma yap, savunmayı geride kur, baskı hattı önde, şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, topa dal, daha sıkı markaj yap direktifleri taktiğe uygulanır.

Yapımcı: khaizuro 
Dosya Detayları:  ZIP / 44 KB
FM19 – 4-1-4-1 Tam Kontrol Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı