Fm19Taktik

FM19 – 4-1-4-1 Tiki Taka Taktiği

Tiki Taka’nın bu taktiği Oldham takımı ile şampiyonluğu kazanıp Avrupa’da ise takımı daha iyi yerlere getirecektir.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Atak taktiği

Takım topa sahipken rakibe top gösterme, defanstan kısa pasla çık, çizgiye inmeden orta yap, yerden orta yap, driplingi azalt, daha yaratıcı oyna, kanatları kullan, çok düşük tempo, arada sırada zaman geçir, sağ bek ve sol bek ileri çıksın direktifleri uygulanır.

geçiş oyununda

Geçiş oyununda topu stoperlere ver, topu beklere yolla, tempoyu düşür, dağılımı koru, karşı pres direktifleri uygulanır.

top rakipteyken

Top rakipteyken dar alanda savunma yap, baskı hattı önde, savunmayı önde kur, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, topa dal, daha sıkı markaj yap, ofsayt taktiği kullan direktifleri uygulanır.

Yapımcı: jase502 
Dosya Detayları:  ZIP / 44 KB
FM19 – 4-1-4-1 Tiki Taka Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı