Fm19Taktik

FM19 – 4-1-4-1 Yüksek Atak Taktiği

FM19’da geniş oynayan oyuncalara sahipseniz bu taktiği deneyebilirsiniz. Hem atakta hemde savunmada üstünlük getiren bir taktiktir.Taktiğin etkili olabilmesi için takımda geniş oynayabilen bir oyun kurucu olmalıdır.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Atak taktiği

Top sizdeyken kısa paslaşma, defanstan kısa pasla çık, rakip ceza alanına paslaşarak gir, duran top kazanmaya çalış, daha yaratıcı oyna, biraz dar, sağ ve sol kanatlar ileri çıksın direktifleri uygulanır.

geçiş oyununda

Takım ileri çıktığında topu stoperlere ver, topu beklere yolla, karşı pres direktifleri uygulanır.

Savunma taktiği

Savunmada çok önde baskı hattı, savunmayı çok önde kur, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, ayakta savun, daha sıkı markaj yap, ofsayt taktiği kullan direktifleri uygulanır.

Yapımcı: alfielufc 
Dosya Detayları:  ZIP / 44 KB
FM19 – 4-1-4-1 Yüksek Atak Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı