Fm19Taktik

FM19 – 4-1-5 Tiki-Taka Zehir Taktiği İndir

Adı gibi rakibinizi zehirleyip resmen bir yılan gibi topla oynayan takıma sahip olmak istiyorsanız bu taktiği kaçırmayın arkadaşlar. 4-1-5 ile rakip kendi sahasında resmen hapsolacak. Tiki-Taka’nın futbol literatüründeki anlamını zaten biliyorsunuzdur. Seri paslaşma ile rakip savunmanın arkasına atılacak ara pasları bitirici ayaklarda golle sonuçlanacak.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

topa sahipken

Tiki Taka taktiğinde top oyuncularınızın ayağındayken Kısa paslaşma, defanstan kısa pasla çık, yerden orta yap, rakip ceza alanına paslaşarak gir, duran top kazanmaya çalış, daha yaratıcı oyna, düşük tempo, çok dar direktifleri çok şey değiştirecek.

geçiş oyununda

Geçiş oyununda Ayakla kısa oyna, topu stoperlere ver, kontraya kalk, karşı pres ile rakibi tedbirsiz yakalacaksınız.

top rakipteyken

Savunmada Geniş alanda savunma yap, savunmayı önde kur, baskı hattı önde, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, ayakta savun, daha sıkı markaj yap, ofsayt taktiği kullan direktifleri rakibin hata yapmasını ve geniş alanda oynamasına böylece kaybedilecek her topta size daha fazla gol şansı sağlayacak.

Yapımcı: redrider 
Dosya Detayları:  ZIP / 45 KB
FM19 – 4-1-5 Tiki-Taka Zehir Taktiği İndir İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı