Fm19Taktik

FM19 – 4-2-3-1 Braga Catenaccio Taktiği

Catenaccio savunmada güçlü bir vurgu yapan İtalyan futbolu tarafından dünya futbol literatürüne dahil edilen bir taktik anlayışıdır. Braga takımıyla test edilmiş bu taktik yenilmez takımlar oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Meiras topa sahipken

Topa sahipken Biraz daha kısa paslaşma, defanstan kısa pasla çık, yerden orta yap, rakip savunmanın üstüne git, duran top kazanmaya çalış gibi direktiflerle rakibi perişan etmeye odaklanır.

Meiras geçiş oyununda

Geçiş oyunlarında topu kazandığınızda Topu beklere yolla, kontraya kalk, karşı pres direktiflerle skoru açmaya odaklanır.

Meiras top rakipteyken

Savunmayı çok önde kur, baskı hattı önde, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, topa dal, daha sıkı markaj yap, ofsayt taktiği kullan direktifleri top rakibin ayaklarındayken rakibi hata yapmaya zorlayacaktır.

Bu taktik dosyasını FM19’a nasıl yükleyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Fm19’a Taktik Nasıl Yüklenir?” rehberimize göz atmanız yeterlidir.
Yapımcı: Meiras 
Dosya Detayları:  ZIP / 45 KB
FM19 – 4-2-3-1 Braga Catenaccio Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı