Fm19Taktik

FM19 – 4-2-3-1 Liverpool Jürgen Klopp Taktiği

Jürgen Klopp 2015’ten bu yana takımın başında ve o geldiğinden beri Liverpool’daki yükselme gözle görülür şekilde. Onun taktiğinin FM19’a uyarlanmış halidir. Liverppol üzerinde gösterilmiştir. 4-2-3-1 DOS Geniş alan taktiği ile takımınızı şampiyon yapın.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Liverpool şampiyon topa sahipken

Top sizdeyken Kısa paslaşma, koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, çizgiye inmeden orta yap, rakip savunmanın üstüne git, daha yaratıcı oyna, sol bek ileri çıksın, sağ bek ileri çıksın, yüksek tempo direktifleri taktiğe uygulanır.

Liverpool şampiyon geçiş oyununda

Geçiş oyununda top rakibe geçtiğinde yada rakipten topu kaptığınızda Topu beklere yolla, topu hızlıca elden çıkar, kotraya kalk, karşı pres drektifleri uygulanır.

Liverpool şampiyon top rakipteyken

Top rakibin ayaklarındayken Savunmayı önde kur, şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, daha sıkı markaj yap, ofsayt taktiği kullan direktifleri uygulanır.

Kazanmak istiyorsanız kendi taktiğinizi bu taktikleri örnek alarak düzenleyebilirsiniz.

Yapımcı: ztanyam 
Dosya Detayları:  ZIP / 44 KB
FM19 – 4-2-3-1 Liverpool Jürgen Klopp Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı