Fm19Taktik

FM19 – 4-2-3-1 Şampiyon Taktiği

FM 2011 çıktığından beri kullandığımız bir taktiktir. En büyük özelliği bütün takımlarda olumlu sonuç verebilmesidir. Şampiyonluk için bu taktiği denemelisiniz.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Takım atağa kalktığında kısa paslaşma, koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, sert orta yap, rakip savunmanın üstüne git, kaleyi gördüğünde vur, duran top kazanmaya çalış, yüksek tempo direktifleri uygulanır.

geçiş oyununda

Geçiş oyununda elle kısa oyna, topu stoperlere ver, topu beklere yolla, kontraya kalk, karşı pres direktifleri uygulanır.

Şampiyon savunma taktiği

Top rakipteyken dar alanda savunma yap, savunmayı önde kur, şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, topa dal, daha sıkı markaj yap direktifleri uygulanır.

Yapımcı: Cronos1990 
Dosya Detayları:  ZIP / 44 KB
FM19 – 4-2-3-1 Şampiyon Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı