Fm19Taktik

FM19 – 4-3-3 Çaylak Taktiği

Oyuna yeni başlayanlar için ve taktik panelinden çok fazla anlamayanlar için hazırlanmış rehber niteliği taşıyan Futbol Manager 2019 taktiğidir.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

acemi taktiği topa sahipken

Top sizdeyken koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, rakip ceza alanına paslaşarak gir, duran top kazanmaya çalış, çok yüksek tempo bu direktifler taktiğe uygulanır.

geçiş oyununda

Topu kaptırdığınızda yada kazandığınızda elle kısa oyna, topu stoperlere ver, topu beklere yolla, topu hızlıca elden çıkar, kontraya kalk, karşı pres bu ani ataklarda bu direktifler maç kurtarır.

top rakipteyken

Rakip atağa kalktığında Savunmayı geride kur, baskı hattı geride, şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, topa dal, ofsayt taktiği kullan bu direktifler ile geçilmez savunma oluşturursunuz.

Yapımcı: MasterMind69 
Dosya Detayları:  ZIP / 45 KB
FM19 – 4-3-3 Çaylak Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı