Fm19Taktik

FM19 – 4-3-3 Taktiği

Jürgen Klopp’un çok iyi kullandığı “Gegenpress” yani rakibe genellikle top kayıplarından sonra yapılan ani baskılarla topu geri kazanmasını sağlayan 4-3-3 taktik yamasıdır.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

GegenPress atak taktiği

Takım topa sahipken koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, aşırı yüksek tempo, biraz dar direktifleri taktiğe uygulanır.

GegenPress taktiği geçiş oyununda

Topu kaptığınızda yada topu kaptırdığınızda ayakla kısa oyna, topu stoperlere ver, kontraya kalk, karşı pres direktifleri uygulanır.

GegenPress taktiği top rakipteyken

Top rakipteyken savunmayı çok önde kur, çok önde baskı hattu, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, topa dal, daha sıkı markaj yap, ofsayt taktiği kullan direktifleri taktiğe uygulanır.

Yapımcı: jackwo704 
Dosya Detayları:  ZIP / 43 KB
FM19 – 4-3-3 Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı