Fm19Taktik

FM19 – 4-4-2 Atalanta Taktiği

Orta seviyeli takımlar için bu taktiği kullanabilirsiniz. Taktik Atalanta ve Nice takımları ile test edildi. Sonuç olarak lig şampiyonluğu getirdi.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Atak taktiği

Top sizdeyken kısa paslaşma, defanstan kısa pasla çık, çizgiye inmeden orta yap, yerden orta yap, duran top kazanmaya çalış, daha disiplinli oyna, kanatları kullan, düşük tempo, dar, sağdan ve soldan içeri bindirilsin direktifleri uygulanır.

geçiş oyununda

Orta sahayı geçtiğinizde elle kısa oyna, topu hızlıca elden çıkar, kontraya kalk, kademeye dön direktifleri maç kurtarır.

Savunma taktiği

Savunmada baskı hattı önde, geniş alanda savunma yap, şiddetli pres, savunmayı önde kur, defansa baskı, daha sıkı markaj yap, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı direktifleri uygulanır.

Yapımcı: lesdoup5 
Dosya Detayları:  ZIP / 43 KB
FM19 – 4-4-2 Atalanta Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı