Fm19Taktik

FM19 – 4-4-2 Premier Ligi Taktiği

Knap’s Beowulf’un en etkileyici taktiğini Premier ligindeki takımlar ile deneyebilirsiniz. Bu taktik ile tüm kupaları kazanmanız beklenmektedir. Adı gibi çok etkileyici bir taktiktir. Chelsea takımında test edildi.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Premier Ligi Atak taktiği

Takım topa sahipken koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, yerden orta yap, rakip savunmanın üstüne git, rakip ceza alanına paslaşarak gir, sol bek ve sağ bek ileri çıksın direktifleri uygulanır.

Premier Ligi geçiş oyununda

Geçiş oyununda elle uzun oyna, topu beklere yolla, kontraya kalk, karşı pres direktifleri uygulanır.

Premier Ligi Savunma taktiği

Top rakipteyken dar alanda savunma yap, savunmayı çok önde kur, çok önde baskı hattı, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, topa dal, daha sıkı markaj yap, ofsayt taktiği kullan direktifleri uygulanır.

Yapımcı: Knap 
Dosya Detayları:  ZIP / 45 KB
FM19 – 4-4-2 Premier Ligi Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı