Fm19Taktik

FM19 – 4-4-2 Standard Liege Taktiği

Football Manager 2019’un klasik taktiğidir. Kanatçıların çapraz oyunu ile gol atabilirsiniz. Güçlü defans oyuncuları ile taktikten daha fazla olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Atak taktiği

Takım topa sahipken koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, çizgiye inmeden orta yap, daha yaratıcı oyna direktifleri uygulanır.

geçiş oyununda

Orta sahayı geçtiğinizde topu stoperlere ver, topu beklere yolla, topu hızlıca elden çıkar, kontraya kalk, karşı pres direktifleri uygulanır.

Top rakipteyken

Top rakipteyken çok önde baskı hattı, şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, ofsayt taktiği kullan direktifleri uygulanır.

Yapımcı: Crusader 
Dosya Detayları:  ZIP / 45 KB
FM19 – 4-4-2 Standard Liege Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı