Fm19Taktik

FM19 – 4-5-1 Trequartista Taktiği

Daha çok savunma taktiği olup bir yandan da saldırı taktiğidir. Kontra atak yediğinizde oyuncularınız çok çabuk savunmaya döner ve tehlikeli atağı engeller. Kasımpaşa takımında test edildi.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

topa sahipken

Top sizdeyken kısa paslaşma, çizgiye inmeden orta yap, yerden orta yap, driplingi azalt, duran top kazanmaya çalış, daha disiplinli oyna, biraz düşük tempo, sık sık zamana oyna direktifleri uygulanır.

geçiş oyununda

Geçiş oyununda elle uzun oyna, belirlenmiş oyuncuya yolla, topu hızlıca elden çıkar, kontraya kalk, karşı pres direktifleri uygulanır.

top rakipteyken

Savunmada çok önde baskı hattı, savunmayı önde kur, biraz düşük şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, topa dal, ofsayt taktiği kullan direktifleri uygulanır.

Yapımcı: NagyJunior 
Dosya Detayları:  ZIP / 70 KB
FM19 – 4-5-1 Trequartista Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı