Fm19Taktik

FM19 – Arrigo Sacchi Teknik Direktör Taktiği

Geçmiş yıllarda Milan’ı çalıştırdığı zamanlarda oldukça başarımlar elde etmiştir. 4-4-1-1 ve 4-4-2 taktikleri ile neredeyse yenilgisizliğini göstermiştir. Bayer 04 Leverkusen takımı ile test edilmiştir.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

atak taktiği

Takım topa sahipken koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, havadan orta yap, arada sırada zaman geçir direktifleri uygulanır.

geçiş oyununda

Topu kazandığınızda yada kaybettiğinizde topu hızlıca elden çıkar, kontraya kalk, karşı pres gibi direktifler uygulanır.

savunma taktiği

Top rakipteyken savunmayı çok önde kur, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, ofsayt taktiği kullan direktifleri uygulanır.

4-4-2 taktiği
Yapımcı: Myles_25590 
Dosya Detayları:  ZIP / 85 KB
FM19 – Arrigo Sacchi Teknik Direktör Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı