Fm19Taktik

FM19 – Arsenal 4-2-3-1 Taktiği

Tempolu oyun ile topa daha çok sahip olup ve en iyi savunmayı yaparak ligi lider bitirebilirsiniz. Arsenal takımında test edildi.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Arsenal atak taktiği

Takım topa sahipken kısa paslaşma, koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, yerden orta yap, biraz dar, çok düşük tempo direktifleri uygulanır.

Arsenal geçiş oyununda

Topu kaptığınızda yada kaybettiğinizde ayakla kısa oyna, topu stoperlere ver, kontraya kalk, karşı pres direktifleri uygulanır.

Arsenal savunma taktiği

Savunmada çok önde baskı hattı, aşırı yüksek şiddetli pres, savunmayı çok önde kur, defansa baskı, rakip kaleci top çıkartırken, topa dal, daha sıkı markaj yap, ofsayt taktiği kullan direktifleri uygulanır.

Yapımcı: The Possession Guy 
Dosya Detayları:  ZIP / 44 KB
FM19 – Arsenal 4-2-3-1 Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı