Fm19Taktik

FM19 – Arsenal’ın 4-2-3-1 Yenilmezlik Taktiği

Arsenal takımında test edilmiş ve neredeyse bütün ligi kayıpsız ve hatta gol yemeden kapatmış kaliteli bir taktiktir. Bu taktiği zayıf takımlarda denemeniz önerilmez. Kanat oyunu içeren taktik güçlü ayaklara ihtiyaç duyar.

Taktik ekranı oyuncu bilgileri

Taktiği büyük boyutta görüntülemek için tıklayınız.

Winning Atak Anlayışı

Takım topa sahipken ve atağa kalktığında Defanstan kısa pasla çık, yerden orta yap, rakip savunmanın üstüne git, rakip ceza alanına paslaşarak gir, koşu yoluna pas yap, ileri çıkan sağ bek, sağ ve sol kanadı kullan gibi drektifler içerir.

Winning geçiş oyununda

Topu kaptırdığınızda yada topu kazandığınızda Topu stoperlere ver, topu beklere yolla, kontraya kalk, karşı press yaparak geçiş oyununda en az hata ile sonuca gitmeye odaklanır.

Winning top rakipteyken

Top rakipteyken taktik Dar alanda savunma yap, savunmayı çok önde kur, çok önde baskı hattı, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken defansa baskı, daha sıkı markaj yap, ofsayt taktiği direktiflerini kullanır.

Bu taktik dosyasını FM19’a nasıl yükleyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Fm19’a Taktik Nasıl Yüklenir?” rehberimize göz atmanız yeterlidir.
Yapımcı: DOPEDROF 
Dosya Detayları:  ZIP / 44 KB
FM19 – Arsenal’ın 4-2-3-1 Yenilmezlik Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı