Fm19Taktik

Fm19 – Asla Kaybetmeyeceğiz 3-4-1-2 Taktiği İndir

Yapımcının şimdiye kadar yaptığım en iyi Fm taktiği diyerek yücelttiği taktiği sizlerle paylaşıyoruz. Bu taktiği sezon başında uygulamanızı öneririz. Sağlam bir savunma, çok sayıda şut ile eğer ayaklarınız sağlamsa çok sayıda gol sunan, topa sahip oyun anlayışı benimsemiş harika bir taktik.

Maç kadrosuna değinecek olursak kalede libero kaleci, defans olarak 3 lü defans ve pasör stoperler, defans önünde 2 serbest defansif orta saha, kanatlarda kanat oyun kurucuları, forvet arkası ofansif orta saha forvette ise çift komple forvet işinizi görecektir.

Bu taktik dosyasını FM19’a nasıl yükleyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Fm19’a Taktik Nasıl Yüklenir?” rehberimize göz atmanız yeterlidir.
Yapımcı: Jethers 
Dosya Detayları:  ZIP / 44 KB
Fm19 – Asla Kaybetmeyeceğiz 3-4-1-2 Taktiği İndir İndir - modsup.com

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. abicim fmf yüklenmiyor ne olur yani şu takik ekranı zaten 3 sayfa bişey açıp koysanız vallahi deliricem şunu dosyasını atana kadar 3 resim koyacaksınız alt tarafı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı