Fm19Taktik

FM19 – Bielsa 3-3-3-1 Taktiği

Marcelo Bielsa’nın muhteşem 3-3-3-1 taktiğini Premier lig takımlarında deneyebilirsiniz. Biz sizin için Leeds United AFC takımında test ettik.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Bielsa Atak taktiği

Takım topa sahipken biraz daha kısa paslaşma, koşu yoluna pas yap, rakip ceza alanına paslaşarak gir, daha disiplinli oyna, aşırı yüksek tempo, aşırı geniş, kanatları kullan, bekler içeri bindirilsin direktifleri uygulanır.

geçiş oyununda

Orta sahayı geçtiğinizde ayakla kısa oyna, topu stoperlere ver, topu hızlıca elden çıkar, kontraya kalk, karşı pres direktifleri uygulanır.

Top rakipteyken

Top rakipteyken savunmayı çok önde kur, çok önde baskı hattı, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, ofsayt taktiği kullan direktifleri uygulanır.

Yapımcı: The_Reckonist 
Dosya Detayları:  ZIP / 699 KB
FM19 – Bielsa 3-3-3-1 Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı