Fm19Taktik

FM19 – Durdurulamaz 3-1-4-2 Atak Taktiği

Taktik 2 takımda test edildi. Vitoria Guimaraes takımında 1 Avrupa ligi, Napoli takımında ise 2 Şampiyonlar ligi kazanıldı.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Atak taktiği

Takım atağa kalktığında rakibe top gösterme, koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, sert orta yap, driplingi azalt, rakip ceza alanına paslaşarak gir, daha yaratıcı oyna, kanatları kullan, aşırı yüksek tempo, aşırı geniş, sağdan ve soldan içeri bindirilsin direktifleri uygulanır.

geçiş oyununda

Geçiş oyununda ayakla kısa oyna, topu hızlıca elden çıkar, kontraya kalk, karşı pres direktifleri uygulanır.

Savunma taktiği

Top rakipteyken geniş alanda savunma yap, savunmayı çok önde kur, çok önde baskı hattı, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, topa dal, daha sıkı markaj yap, ofsayt taktiği kullan direktifleri uygulanır.

Yapımcı: cristiancorleone 
Dosya Detayları:  ZIP / 46 KB
FM19 – Durdurulamaz 3-1-4-2 Atak Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı