Fm19Taktik

FM19 – Efsanevi Şenol Güneş Taktiği 4-2-3-1 Geniş İndir

Türk futbolunun efsane isimlerinden Şenol Güneş’in genelde maçlarda kullandığı taktik olan 4-2-3-1 Dos Geniş alan taktiği üzerine hazırlanmış FM19 Taktiğidir.

Taktiği büyük boyutta görüntülemek için tıklayınız.

Genelde kısa paslaşma uygulayan bu taktik daha az topla oynama ve beklerin ileri çıkıp top taşımasıyla hedef forveti golle buluşturan ortalar sayesinde gole dönük bir taktiktir.

Geçiş oyununda top kaybedildiğinde öndeki oyuncular karşı pres uygular gerideki oyuncular ise kademeyi alır. Ani ataklarda hızlı bir şekilde gol atabilmek için bekler kontra atağa destek verir.

Top rakipteyken savunma hattı görece geridedir. Aşırı pres uygulanmaz rakibin üzerine gelinmesi beklenir. Ayakta savunmayla çok daha az kart göreceğiniz rakiplerinize fark atacağınız bir taktik.

Bu taktik dosyasını FM19’a nasıl yükleyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Fm19’a Taktik Nasıl Yüklenir?” rehberimize göz atmanız yeterlidir.
Yapımcı: FmgenTR 
Dosya Detayları:  FMF / 20 KB
FM19 – Efsanevi Şenol Güneş Taktiği 4-2-3-1 Geniş İndir İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı