Fm19GenelTaktik

FM19 – En İyi Atak ve Defans Taktiği İndir

Bu pakette 2 adet taktik mevcut. İlk taktik 4-5-1 olan ve Atak olarak oynayacağınız maçlarda tercih edebileceğiniz bir taktik. Zorlandığınız maçlarda yada geriye düştüğünüz maçlarda 4-4-1-1 taktiği ile defans yapabilir ve kontra ataklarla öne geçmeyi başarabilirsiniz.

Taktiği uygulamadan önceki taktikle aldığım sonuçlar

Taktiği uygulamadan önce aldığım sonuçları görüyorsunuz. Basit takımlara dahi kaybeden bir takım taktikle birlikte yatkınlık neredeyse yarıda olmasına rağmen aşağıdaki sonuçlara göz atabilirsiniz.

Taktiği uyguladığımda Real Madrid karşısında işe yaradığını gördüm. İlk yarı defansif taktik, ikinci yarı atak taktiği ile 2-2 berabere bitirdim.

Taktiğin kadro detaylarına bakacak olursak kalede Libero kaleci, defans kanatlarda modern bekler (destek) savunma göbeğinde pasör stoperler(savunma) yer alıyor. Defansın hemen önünde Defansif oyun kurucu (destek) ve hemen önünde Serbest Defansif orta saha (Hücum ) yer alıyor. Kanatlarda çalışkan kanat oyuncuları (Hücum) yer alırken forvet arkasında ofansif orta saha (hücum) yer alırken forvet bölgesinde yaratıcı forvet (Hücum) ön plana çıkıyor.

Taktikte dengeli bir oyun anlayışı benimseniyor ve topa sahipken defanstan kısa pasla çık, yerden orta yap, düşük tempo ve çok dar alanda oyna özelliklerine sahip. Top rakipteyken ise, dar alanda savunma yap, savunmayı önde kur, rakip kaleci topu çıkartırken defansa baskı yap ve ofsayt taktiği kullan özelliklerine sahip.

Bu taktik dosyasını FM19’a nasıl yükleyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Fm19’a Taktik Nasıl Yüklenir?” rehberimize göz atmanız yeterlidir.
Yapımcı: alireza9169 
Dosya Detayları:  ZIP / 91 KB
FM19 – En İyi Atak ve Defans Taktiği İndir İndir - modsup.com

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı