Fm19Takım Logoları

FM19 Esalogos İtalya Kulüpleri Logo Paketi İndir

Tam 830 italyan takımı için logo içeren harika bir fm19 grafik paketidir. Sizler için detaylıca inceledik ve fotoğrafladık. Seri A , B ve alt İtalyan liglerinde top koşturan tam 830 takıma ait logolar özenle düzenlenmiş ve sizlerin oyundan keyif almasını arttıracaktır.

İtalya ligleri oyunun lisanslı ligleri olup çoğu kulüp logo ve formaları orjinal oyunda zaten mevcuttur. Bu paketi yüklerseniz alt liglerdeki takımlarında logoları günümüzde kullandıkları logolardan oluşacaktır.

İndirdiğiniz Rar dosyasının içerisinde bulunan dosyaları Belgelerim > Sports Interactive > Football Manager 2019 > graphics > logos klasörüne atın. Ardından oyuna girin ve Tercihler > Arayüz > Temayı Yeniden Yükle Butonuna tıklayın.

Yapımcı: Andrew1684 
Dosya Detayları:  RAR / 90 MB
FM19 Esalogos İtalya Kulüpleri Logo Paketi İndir İndir - modsup.com

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı