Fm19Veritabanı

FM19 – FMF Kış Veritabanı Güncellemesi

26 dan fazla lig için (Türkiye Ligleri dahil) 15/03/2019 tarihinde paylaşılan güncelleme dosyasıdır. Ara transfer döneminde gelen oyuncular kadroya dahil edilir. Gidenler kadrodan çıkartılır. Oyuncu, yönetim kadrosu bilgileri, Transfermarkt tarafından alınan bilgilerle güncellenmiştir.

Gerçek sakatlıklar oyun dahil edilmiş sakat futbolcuların sakatlık durumları gerçek durumla değiştirilmiştir.19.3.0 resmi güncelleme ile kullanılması önerilir. Diğer türlü yapılan değişiklikler oyunda gözükmeyecektir.

Kurulumu:

İndirdiğiniz zip dosyası içinde yer alan .FMF dosyalarını Belgelerim > Sports Interactive > Football Manager 2019 > editor data içerisine atın. Daha sonra yeni Karıyer oluşturun. Veritabanı seçeneklerinden attığınız dosyaları işaretleyip devam edin.

Yapımcı: FMF FORUM 
Dosya Detayları:  RAR / 533 KB
FM19 – FMF Kış Veritabanı Güncellemesi İndir

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı