Fm19Taktik

FM19 – Gian Piero Gasperini Atalanta Taktiği İndir

Başarılı İtalyan teknik direktör Gian Piero Gasperini yönetimindeki ve Atalanta takımına uyguladığı taktik dosyasıdır. 3-4-3 taktiği savunma ve saldırı ağırlıklı bir taktiktir. Bu taktikte amaç rakibi dar alanda oynamaya itmek ve kendi oyuncularına geniş alanlar oluşturmaktır.

Saldırgan orta saha oyuncularınız sayesinde top rakipteyken rakibi orta sahayı geçirmeden ilerde baskı altına alacak ve hızlı kanat bekleriniz aracılığı ile topu hızlıca kanatlardan hücum hattına taşıyacak ve mutlu sona ulaşacaksınız.

Güçlü rakiplerine rağmen Atalanta bu sezon bu taktikle ligi üst sıralarda bitirecek gibi gözüküyor.

Tatik ekranını büyük boyutta görüntülemek için tıklayın.

Atalanta taktiği Topa Sahipken

Topa sahipken standart paslarla çizgiden orta yaparak gol hedeflenmektedir. Tempo orta derecede sayılır. Defanstan kısa pasla çık komutu ile top kaybını önleyici bir anlayış içerir.

Atalanta Taktiği – Geçiş Oyunu

Top kaybedildiğinde yada kazanıldığında oyun anlayışı arasında bir geçiş meydana gelir. Bu geçişi en az kayıpla yada en fazla kazançla atlatmak için oldukça akıllı bir anlayış içerir.

Atalanta Taktiği – Savunma Anlayışı

Bu taktikte neredeyse savunma orta sahada gerçekleşir. Ayrıca ofsayt taktiği ile yine oyun esnasında en çok Var izleyecek teknik adam siz olacaksınız.

Bu taktik dosyasını FM19’a nasıl yükleyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Fm19’a Taktik Nasıl Yüklenir?” rehberimize göz atmanız yeterlidir.
Yapımcı: Kenzo993 
Dosya Detayları:  ZIP / 50 KB
FM19 – Gian Piero Gasperini Atalanta Taktiği İndir İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı