Fm19Taktik

FM19 – Gol Makinası 4-3-3 Taktiği

Tamamen hedefe kitlenip her maçta gol atabileceğiniz bir taktiktir. Takımın oynadığı taktik oyunu ile rakip takımları ezebilirsiniz. Bu taktiği kesinlikle denemelisiniz. Ajax takımı ile test edildi.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Atak taktiği

Takım topa sahipken biraz daha kısa paslaşma, koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, havadan orta yap, rakip savunmanın üstüne git, rakip ceza alanına paslaşarak gir, daha yaratıcı oyna, göbekten oyna, çok yüksek tempo, sağ ve sol bek ileri çıksın direktifleri uygulanır.

geçiş oyununda

Orta sahayı geçtiğinizde topu stoperlere ver, topu hızlıca elden çıkar, dağılımı koru, karşı pres direktifleri uygulanır.

Savunma taktiği

Top rakipteyken savunmayı çok önde kur, baskı hattı önde, şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, topa dal direktifleri uygulanır.

Yapımcı: DarkXess 
Dosya Detayları:  ZIP / 49 KB
FM19 – Gol Makinası 4-3-3 Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı