Fm19Taktik

FM19 – Guardiola & Klopp Efsane Taktik

2 Teknik adamın düşüncelerini bir araya getiren taktiktir. İlk sezonda iyi sonuçlar alamaya bilirsiniz. Taktiğin takıma uyum sağladığında efsane yerlere ulaşabilirsiniz.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Atak taktiği

Takım topa sahipken biraz daha kısa paslaşma, koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, yerden orta yap, driplingi azalt, rakip ceza alanına paslaşarak gir, dar, daha yaratıcı oyna, göbekten oyna, bekler ileri çıksın direktifleri uygulanır.

geçiş oyununda

Geçiş oyununda ayakla kısa oyna, topu stoperlere ver, topu beklere yolla, topu hızlıca elden çıkar, kontraya kalk, karşı pres direktifleri uygulanır.

Savunma taktiği

Top rakipteyken dar alanda savunma yap, savunmayı çok önde kur, çok önde baskı hattı, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, ayakta savun, ofsayt taktiği kullan direktifleri uygulanır.

Yapımcı: Klashman 
Dosya Detayları:  ZIP / 124 KB
FM19 – Guardiola & Klopp Efsane Taktik İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı