Fm19Taktik

FM19 – Guru’s Aegis – Bir Vuruş Gücü Taktiği

Taktik ne kadar önemli olsa da iyi bir sonuç alabilmek için futbolcularda bir o kadar önemlidir. Daha küçük veya daha büyük takımlar ile başarı elde etmiştir. Monaca takımı ile test edilmiştir.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Bir vuruş gücü atak taktiği

Takım atak halindeyken biraz daha kısa paslaşma, koşu yoluna pas yap, yerden orta yap, rakip savunmanın üstüne git, dar, daha yaratıcı oyna direktifleri uygulanır.

Bir vuruş gücü geçiş oyununda

Orta sahayı geçtiğinizde uygulanan taktikler çok önemlidir. Elle kısa oyna, topu stoperlere ver, tempoyu düşür, kontraya kalk ve karşı press direktifleri maç kazandırır.

Bir vuruş gücü savunma taktiği

Savunmada baskı hattı önde, savunmayı önde kur, dar alanda savunma yap, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı direktifleri uygulanır.

Yapımcı: Guru 
Dosya Detayları:  ZIP / 46 KB
FM19 – Guru’s Aegis – Bir Vuruş Gücü Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı