Fm19Taktik

FM19 – Özel Catenaccio Taktiği

Takım uyum sağladığında bu taktik yüksek toplara sahip olup ve savunmada geçilmez olacak. Yetenekli ve hızlı oyuncular ile boş alanlarda bire birde adam eksiltip hızlı gol atabilecek.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Catenaccio atak taktiği

Takım atak halindeyken rakibe top gösterme, defanstan kısa pasla çık, yerden orta yap, rakip ceza alanına paslaşarak gir, biraz dar, yüksek tempo, soldan ve sağdan içeri bindirilsin direktifleri uygulanır.

Catenaccio geçiş oyununda

Orta sahayı geçtiğinizde ayakla kısa oyna, topu stoperlere ver, topu hızlıca elden çıkar, karşı pres direktifleri uygulanır.

Catenaccio savunma taktiği

Savunmada baskı hattı önde, savunmayı çok önde kur, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı direktifleri uygulanır.

Yapımcı: YareYare 
Dosya Detayları:  ZIP / 46 KB
FM19 – Özel Catenaccio Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yüksek tempoda kısa paslı oynanmaz, ayrıca defanstan kısa pasla çıkacaksan içeri kat eden oyuncuya pas atamazsın.Bu komutlar birbiriyle çelişiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı