Fm19Taktik

FM19 – Premier Ligi Şampiyon Taktiği

Premier ligin en iyi taktiği diyebileceğimiz bir taktiktir. Bu taktik ile çift kupa kazanacaksınız! Huddersfield takımında test edildi.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Huddersfield Atak taktiği

Takım topa sahipken koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, çizgiye inmeden orta yap, sert orta yap, sol kanadı kanatları kullan, bekler ileri çıksın, aşırı geniş, aşırı yüksek tempo direktifleri uygulanır.

Huddersfield Geçiş oyununda

Geçiş oyununda elle kısa oyna, topu stoperlere ver, topu beklere yolla, topu hızlıca elden çıkar, kontraya kalk, karşı pres direktifleri uygulanır.

Huddersfield’in Savunma taktiği

Top rakipteyken geniş alanda savunma yap, savunmayı çok önde kur, çok önde baskı hattı, aşırı yüksek şiddetli pres, daha sıkı markaj yap, ofsayt taktiği kullan direktifleri uygulanır.

Taktik Sonu Alınan Sonuçlar:

Yapımcı: brunosillvaaa 
Dosya Detayları:  ZIP / 45 KB
FM19 – Premier Ligi Şampiyon Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı