Fm19Taktik

FM19 – SarriBall Napoli 4-3-3 Taktiği

Bir dönem Fenerbahçe ile adı anılan Sarriball’ın müthiş taktiğini FM19’a uyarlayarak oyunda başarılı olabilirsiniz. Seri paslaşma üzerine kurulu bu taktikte kanatlar yanıltıcı ve oyalayıcı bir anlayış içerisindedir. Asıl oyun orta kısımdan ilerler.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Sarribal Atak Anlayışı

Defanstan kısa pasla çık, seri ve kısa paslaşma, daha yaratıcı oyun anlayışı, soldan ve sağdan içeri bindirme üzerine kurulu atak anlayışı.

Sarribal Geçiş Oyunu

Topu kaptırdığınızda yada kazandığınızda Ayakla kısa oyna sayesinde tekrar top kaybetmenin önüne geçebilirsiniz. kaybedilen topun ardından hızlıca karşı pres takımın daha fazla yorulmasına fakat yenilmez bir oyun anlayışına sahip olmanızı sağlar.

Top rakipteyken Sarribal

Savunma hattı orta sahada bulunur. Aşırı yüksek pres ile ilk presi forvet hattından kaleciye baskı yaparak kuran takım ayrıca orta saha oyuncularınız sayesinde rakip takıma defansta baskı yapar.

Bu taktik dosyasını FM19’a nasıl yükleyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Fm19’a Taktik Nasıl Yüklenir?” rehberimize göz atmanız yeterlidir.
Yapımcı: Gizzmocfc 
Dosya Detayları:  FMF / 20 KB
FM19 – SarriBall Napoli 4-3-3 Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı