Fm19Taktik

FM19 – Tottenham Pochettino 3-4-2-1 Atak Taktiği

Başarılı bir sezon geçiren Tottenham’ın başındaki emektar futbolcu Mauricio Pochettino’un 3-4-2-1 KB ful atak oynayıp çok sağlam defans ve orta saha içeren, işi genellikle ofansif beklerin yaptığı forvetlerin ise savunmayı rahatsız edip uzun oynamaya zorlayıp hata yaptırıp sonuca odaklanan taktiktir.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Pochettino topa sahipken

Pochettino taktiğinde top sizdeyken defanstan kısa pasla çık, rakip ceza alanına paslaşarak gir, daha yaratıcı oyna, göbekten oyna, yüksek tempo, biraz dar direktifleri içerir.

Pochettino geçiş oyununda

Geçiş oyunu esnasında ayakla kısa oyna, topu stoperlere ver, karşı pres oyun anlayışıyla kayıpsız şekilde atağın sonuçlanmasını sağlayacak bir yapısı vardır.

Pochettino top rakipteyken

Top rakipdeyken savunmayı önde kur, çok önde baskı hattı, aşırı yüksek şiddetli pres, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, daha sıkı markaj yap ve ofsayt taktiği kullanır.

Yapımcı: MoAadhil11 
Dosya Detayları:  ZIP / 36 KB
FM19 – Tottenham Pochettino 3-4-2-1 Atak Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı