Fm19Taktik

FM19 – Yıldırım Harekatı Taktiği

Yüksek Enerjili takımlarda kullanabileceğiniz rakibi press ile hataya zorlayan ve hızlı paslarla rakibin kafasını karıştırmaya çalışan, kanatları kullanmadan direk sonuca odaklanan bir taktiktir. 4-3-3 taktiği üzerine hazırlanmış gerçekten başarılı bir taktiktir.

Bu taktikte orta saha oyuncularının çok yüksek kondisyon ve zindeliğe ihtiyacı vardır, Çabuk yorulan bir orta saha oyuncularına sahipseniz bu taktik çok fazla işe yaramaz. Rakibi hatalara zorlayıp yaptıkları hata sonucunda çabuk göre gideceğiniz bir taktik olduğundan dolayı büyük takımlara karşı oldukça işe yarayan bir taktiktir.

Oyuncu Rollerine değinecek olursak, Libero Kaleciye ihtiyacınız olacak. Defansta iki yönlü beklere ve pasör stoperlere ihtiyacınız olacak. Orta sahanın solunda iki yönlü ortasaha ve diğer orta saha oyuncularınızın ise savaşçı ortasaha rolüne sahip olması gerekir. Forvet ortada Yaratıcı Forvet forvet kanatlarda ise çalışkan forvetlere sahip olmalısınız.

Taktiğin detayları ise kontrollü hücum esasına dayanan bir oyun yapısı, Top sahipken koşu yoluna pas, defanstan kısa pasla çık, aşırı yüksek tempoda oyun anlayışı ve dar alanda oynama özellikleri içerir. Geçiş oyununda karşı press, ayakla kısa oyun, topu stoperlere ver ve kontraya kalk seçenekleri içerir.

Top rakipteyken Savunmayı çok önde kur, Çok önde baskı hattı, Aşırı Yüksek şiddetli press, Defansa baskı, topa dal, daha sıkı markaj gibi rakibi bunaltacak özellikler içerir.

Bu taktik dosyasını FM19’a nasıl yükleyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Fm19’a Taktik Nasıl Yüklenir?” rehberimize göz atmanız yeterlidir.
Yapımcı: ipswichjon 
Dosya Detayları:  ZIP / 45 KB
FM19 – Yıldırım Harekatı Taktiği İndir - modsup.com

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı