FM20Oyun

FM20 (Football Manager 2020 ) Geliyor

Çıkış tarihi tam olarak kesinleşmese de Kasım ayında oyuncuyla buluşacak FM20 resmen duyuruldu. Eylül ayının ortasında başlatılacak Beta programına katılmak için oyunu satın almanız gerekiyor. Beta programı başladığında yapımcı ve yayıncı firmanın sosyal medya hesapları üzerinden oyundaki yenilikler duyurulacak.

FM19’da hayatımıza giren Var sistemi gibi büyük bir yenilik olmasa da birkaç kural değişikliği yapıldı. Örneğin kaleci vuruşunda topun ceza sahasını çıkmasına artık bakılmıyor. Santra vuruşu da yine değişiklik yapılan sistemler arasında. Bunların oyun motoruna ekleneceğini düşünüyoruz.

Yenilik ve haberleri sitemiz aracılığı ile de takip edebilirsiniz. Oyun çıktığında taktik, grafik paketleri yayınlanmaya başlanacaktır.

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı