Fm19Taktik

FM2019 – Solskjær’in Manchester United Taktiği

Bugünlerde çokta iyi yerde olmasa da Manchester United’ın başında bulunan Ole Gunnar Solskjær’ın takımı yönetim şeklini beğeniyor ve sizde bu taktiği kendi oyununuzda kullanmak istiyorsanız mükemmel bir taktik dosyasını sizler için paylaşıyoruz.

Yaratıcı futbol oynatan Ole’nin 4-3-3 taktiği ile başarılı olabilirsiniz. Oyun sizin kullandığınız taktikleri otomatik olarak kopyalayıp lig boyunca birçok takım bu taktiği kullanıyor. O nedenle her sene taktiğinizi güçlendirmeniz gerekiyor aksi halde basit takımlar dahi yenilmez olabiliyor.

Hızlı kanat forvetler ve merkezde bitiricilik yeteneği yüksek bir forvetiniz varsa takımınız her atağı gole çevirebilecek güce sahip olacak.

Ole- Manchester United Taktik Ekranı

Taktik Ekranını büyük boyda görüntülemek ve bütün detaylara göz atmak için tıklayın.

Topa Sahipken direktifler

Dikine paslaşma, aşırı yüksek tempo, zaman geçirmeyi hiç düşünmeyen, disiplinli bir oyun anlayışı bulunmaktadır.

Geçiş Oyunundaki Direktifler

Orta sahayı geçerken takımın uyması gereken direktifler

Manchester United Taktiği – Savunma Anlayışı

Aşırı yüksek prese hiçbir takım hiçbir yıldız dayanamaz. Ayrıca rakip takım top yapamayacak ve ileride defans yaptığınız için sürekli hata yapacaklar bunlarıda iyi ayaklarınızla gole çevirebilirsiniz.

Bu taktik dosyasını FM19’a nasıl yükleyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Fm19’a Taktik Nasıl Yüklenir?” rehberimize göz atmanız yeterlidir.

Yapımcı: p677  
Dosya Detayları:  ZIP / 100 KB
FM2019 – Solskjær’in Manchester United Taktiği İndir - modsup.com

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı