Başarı Hikayeleri

FM2020 Konyaspor 2.Sezon Zirveye Tırmanış Başladı Bölüm 3

İlk sezon kulübün birçok yerli oyuncuyu kiralık olarak sağa sola dağıtması, 16 tane yabancı oyuncu ile hem maddi hemde manevi zorlandık 🙂 Merak edenler için 1.sezon 1. devre ve 1. sezon 2.devre durumuna göz atabilirsiniz.

Geçen sezon başında olsun devre arasında olsun birçok futbolcumuzla yolları ayırdık.Bunun yerine altyapıdan çıkan birkaç futbolcu, kiralıkları biten Türk futbolcularla ve büyük takımda yetişen bazı genç yetenekleri kiralayarak sezon geçirdik.

Resme tıklayarak büyütebilirsiniz.

Artık kesinlikle değiştirmeyeceğim en fazla üzerinde birkaç oynama yapacağım taktiği kullanıyorum. Sizde başarılı olmak istiyorsanız Fm Catenaccio Taktiği‘ni deneyebilirsiniz.

İlk yarı Fikstürü

İlk devrenin fikstürüne baktığımda kötü bir başlangıç yaptık. Bunda benimde hatam var. İlk 11’in 9’u yerli oyuncuydu 🙂 16 18 yaşlarında genç yeteneklerimi başlangıç maçında kullanmanın sonucuda bu oldu.

Serkan Kırıntılı’nın yaşının geldiğini bildiğim için kaleci yetiştirmek istiyorum.

Fm 2021 Sezonu Konyaspor Kadrom

3 mağlubiyet, 5 beraberlik ve 9 galibiyet ile ilk devreyi kapatmış olduk.

2. Devre

2 Mağlubiyet, 5 beraberlik ve 10 galibiyet ile sezonu kapattık.

Puan tablosu – 2021 sezon sonu

Böylece puan tablosuna 2. sırada yer almayı başardık. Bence bunca sıkıntıya rağmen gayet başarılı bir sezon geçirdik. Bir sonraki sezon şampiyonluğa oynamak ve şampiyonlar ligine ne yapıp ne edip kalmak gerekiyor.

Devre Arası Gönderdiğimiz 3 Futbolcu

İlk devre geçmeden elimizde fazlalık olan ve oynatamadığım futbolcular..

Sezon Sonu Takım Dinamikleri Tablosu

Takım çok uyumlu oldu. Çok sesliliği bıraktık. Birden fazla değerli futbolcu faydadan çok zarar verebiliyor ilk sezonda..

1.15M Avro satın alma opsiyonunu kulandık ve Rijad Bajic’i takıma kazandırdık.

Skubic’i daha önceki yazılarda da sattığımı dile getirmiştim. Onun maliyetinin 3’te birine mal ettiğimiz Alman Lukas Kübrer. Yaşına rağmen hızlı uyum sağladı.

Alytapıdan yetişen ve ilk sezon kiralanan Savaş Polat, yine Lukas Kübrer’in ekürisi.

Devre arasında yetiştirmek için Beşiktaş alt yapısında yetişen Kerim Kalafat isimli oyuncuyu 200 Bin Avro civarına satın aldık. Gençleştirmeye devam..

Yabancı oyuncu sınırı nedeniyle geri çağırılabilir şartıyla kiraya verdiğimiz Levan Shengelia 2. devrede satışların ardından geri döndü.

Fm19’da Hurtado çok yetenekliydi fakat bu oyunda Hurtado’dan beklediğim performansı bir türlü alamadım. Mak ise bana onu hiç aratmadı.

Transfer tablomuz.

Buda Mali başarımız.

Bu yıl için Takım raporumuz.

Bu da menajerliğimin değerlendirilmesi.

Amacımız lig şampiyonluğu bir sonraki sezonda. Takım düzenlemesi, bozmadan mevcut takımı eksikleri tamamlamak ve şampiyonlar ligine kalabilmek sırf para ödülü için. Bir sonraki sezonda görüşmek üzere.

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı