Başarı Hikayeleri

Fm2020 Konyaspor Hikayesi – Feda Sezonu Bölüm 2

İlk yarıyı iyi idare eden taktiğimizi değiştirdik ve çok pişman olduk. Ligin son 6 haftası kala taktiği tekrar değiştirmek zorunda kaldık. Yani İtalyan futbolunu oynatmayı beceremedik.

İlk bölümü henüz okumadıysanız tıklayın.

Transfersiz Bir sezonda elimizden gelen bu oldu ve ligi 7.sırada bitirdik.

Şuan ve bundan sonra kullancağım taktik;

Evet Fm2020’de Fm19 taktikleri çalışıyor 🙂 Bu taktiği Fm19’da defalarca test etmiş ve başarılı bulmuştum yine el ona mahkum.

1. Sezon sonu lig tablosu

Sezonun ilk yarısınıda lider tamamlayan Galatasaray şampiyon oldu.

Tıkla Büyüt

Aslında en başından bu taktikle başlasaydım en az ilk üçte olurdu bu haliyle takım. Taktik her türlü takıma karşı sizi kanatlandırıyor 🙂 Önümüzdeki sene için düşüncelerim ise kadroyu komple bozacağım.

35 yaşında oyuncular var ilk olarak onları göndereceğim. Sezonun ilk yarısında gol atamayan Rijad Bajic sezon sonu gol kralı oldu ama ben ruhsuz adam istemiyorum zaten bonservis bedelini alacak para yok 🙂

Mali durum hala yerlerde. Bu sezon genç yeteneklerden bir orta saha merkez, bir offansif ortasaha birde defans oyuncusu yakaladık. Çok iyi değiller ama yinede iş görür. Seneye onları düzenli oynatmayı planlıyorum. Gerekli özellikler üzerine ek antremanlar verdim bakalım.

Seneye görüşürüz 🙂

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı