Yardım

Football Manager 19’a Taktik Nasıl Yüklenir ?

Bir taktik dosyasını Oyuna nasıl yükleyeceğinizi kısaca aktaralım. İlk olarak oyun esnasında Taktikler menüsünü açın ardından yeni bir taktik oluşturma butonuna tıklayın ve Taktik Yükle kısmına tıklayın.

Açılan dosya arama kısmında taktiğiniz neredeyse oraya Seçin.

Örneğin ben indirdiğim taktikleri masaüstünden atıyorum diyorsanız C > users > Kullanıcı Adınız > Desktop yolunu seçin. Ardından yüklemek istediğiniz Taktiği seçip yükle butonuna tıklayın.

Ben seçmek istemiyorum direk olarak attığım taktik gözüksün diyorsanız Taktiğinizi Belgelerim > Sports Interactive > Football Manager 2019 > Tactics klasörüne atarak taktik yükleye bastığınızda buradaki taktiği kullanabilirsiniz.

Tam Taktik Klasörü Yolu: C:\Users\Kullanıcı Adınız\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2019\tactics

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

6 Yorum

  1. Bende bu siteye yaptığım taktikleri paylaşmak istiyorum.

    Başakşehir ve Trabzon taktiklerini birebir uyguladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı