Fm19Taktik

FS19 – 4-3-3 Southampton Taktiği

Kanatlar ile atağa kalkıp kafa gollerine önem veren bir taktiktir. Southampton takımı kendi sahasında sanki başka bir takımmış gibi oynar ve deplasmanda en kötü beraberlik ile sonuç vermeye çalışır.

Taktiği Büyük boyutta görüntülemek istiyorsanız tıklayın.

Southampton atak taktiği

Takım topa sahipken dikine paslaşma, koşu yoluna pas yap, defanstan kısa pasla çık, rakip savunmanın üstüne git, rakip ceza alanına paslaşarak gir, daha disiplinli oyna, aşırı geniş, sağ ve sol kanatları kullan direktifleri uygulanır.

Southampton geçiş oyununda

Top sizdeyken veya rakipteyken topu stoperlere ver, kontraya kalk, karşı pres direktifleri uygulanır.

Southampton savunma taktiği

Savunmada çok önde baskı hattı, dar alanda savunma yap, aşırı yüksek şiddetli pres, savunmayı çok önde kur, rakip kaleci top çıkartırken, defansa baskı, daha sıkı markaj yap, ofsayt taktiği kullan direktifleri uygulanır.

Yapımcı: Lohse123 
Dosya Detayları:  ZIP / 44 KB
FS19 – 4-3-3 Southampton Taktiği İndir - Google Drive

tosahan

Uzun uzun yıllar önce stadın derinliklerinde küçük küçük noktaların birbiriyle savaştığı, gol olduğunda altta takımın rengini alan o metin yanıp sönerdi, çok heyecan vericiydi. Ve sonra korkunç bir şey oldu ve o seriyi bitirdiler. bir gün Stadlara yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. belki CM 03-04'ün çığlıklarını duyabilirsiniz. ve iyi bir FM oyuncusu olursanız belki Guardiola'yı bile görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı